Loading...

Türk Telekom Geleceğin Yıldız Adaylarını Arıyor

Türk Telekom Geleceğin Yıldız Adaylarını Arıyor

Türk Telekom’da altyapı seçmeleri 8-9 Ağustos tarihinde gerçekleşecek. Kulüp, 5 Ağustos tarihine kadar telefonla ön kayıtları kabul edecek. Kayıtlar 0505 951 80 22 numaralı telefon numarası üzerinden gerçekleştirilebilecek. 

FIBA Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek finale kalarak önemli bir başarı elde eden Türk Telekom Gençlik ve Spor Kulübü, altyapısına yaptığı yatırımlarla başta Ankara olmak üzere ülke basketboluna yeni yetenekler kazandırmak içi harekete geçti. Bu hedef doğrultusunda altyapısını Önder Külçebaş’a emanet eden kulüp, oyuncu seçmeleri için 8-9 Ağustos tarihini belirledi. Pandemi dolayısıyla seçme saatlerini önceden ayarlamayı hedefleyen kulüp, bu doğrultuda ön kayıt işlemini başlattı. Ön kayıtlar için son başvuru tarihi 5 Ağustos olarak duyuruldu.

2005-2011 Arası Doğanlar Katılabilecek

Türk Telekom Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirilecek olan seçmelere 2005 ve 2011 yılları arası doğan genç sporcular kabul edilecek. Seçme antrenmanları Sağlık Bakanlığı’nın daha önce duyurmuş olduğu pandemi kurallarına göre yapılacak. Sporcu sağlığı için seçme antrenmanlarında toplumsal mesafe gözetilecek. Seçmelerle ilgili detaylara www.turktelekombasketbol.com.tr adresinden ulaşılabilecek. Kayıtlar 0505 951 80 22 numaralı telefon numarası üzerinden gerçekleştirilebilecek. 

All rights reserved